Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1. Program extern cu 3 participari (3 flacoane); Hepatite (AgHBs , Anti HAV; Anti HAV Ig G; Anti HAV Ig M; Anti-HBc; Anti-HBc IgG; Anti-HBc IgM; AntiHbe; Anti Hbs; ) Anti HCV, Anti HTLV1; HIV (Anti-HIV-1; Anti-HIV-1/2; Anti-HIV-2; HIV-1 Ag) Syphilis (Anticorpi Non Treponema; Ac Treponema pallidum; Treponema pallidum IgG; Treponema pallidum IgM) 2. Programul de control extern de calitate contine: EQAS Blood Typing A, Tuburi cu coduri de bare, gata de utilizare pe platformele automate; Testele din cadrul programului sunt urmatoarele: Blood Typing Program ABO Grouping, Rh Typing, DAT (Direct Antiglobulin) Testing, Antibody Screen, Antibody Identification, compatibility Testing Pachetul contine minim 3 probe pentru participarea in cadrul testarii transa 1 2020.
- Număr anunț
- DA25384898
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA NEAMT (CUI 4145373)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 85145000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.125 RON
- Valoare atribuită
- 2.125 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.