Atribuită Cumpărare directă

1 ALISAN-GALEATA ROTUNDA DIN PLASTIC CU STORCATOR*10 L SI MANER DIN PLASTIC,INALTIME 26.5 CM,DIAMETRUL 27 CM,349 G BUC 200 2 ALISAN-MOP BUMBAC CU FIRE SPIRALATE*250 G BUC 200 3 COADA LEMN CU FILET*120 CM,DIAMETRUL 2 CM,210 G BUC 200

Număr anunț
DA25386277
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.870 RON
Valoare atribuită
1.870 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.870 RON

din 1.870 RON estimat