Atribuită Cumpărare directă

Marinmi: 38,39,40, 41, 43 cate 3 perechi/nr.; 46 -1 pereche;

Număr anunț
DA25387146
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
18812200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,92 RON
Valoare atribuită
425,92 RON
Data publicării
28.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,92 RON

din 425,92 RON estimat