Atribuită Cumpărare directă

Domestos detartrant pentru toaleta pentru utilizare în vasul de toaleta. Cu formula sa care asigura o actiune de lunga durata, dizolva rapid depunerile de calcar, lasând în urma o aroma placuta. Mod de ambalare: 750 ml

Număr anunț
DA25405137
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat