Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica alba 3 straturi portionata.Ambalata la 10role/bax. Odorizant WC Sano Blue 55 gr.

Număr anunț
DA25395664
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02607 (CUI 24931537)
Furnizor / câștigător
TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI 24332317)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,80 RON
Valoare atribuită
703,80 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,80 RON

din 703,80 RON estimat