Atribuită
Cumpărare directă
Amestec virucid pe baza de peroxid de hidrogen. Scopul principal avand in vedere literatura de specialitate este de igienizare si dezinfectare, pentru controlarea raspandirii virusului COVID-19. Modul de actiune oxidativa al produsului CHEMIBAR 220-10, permite oprirea transmiterii virusului atat in aer cat si pe suprafete (necontaminate organic: ex: toalete, suprafete contaminate cu substante organice).
- Număr anunț
- DA25396646
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
- Furnizor / câștigător
- CREATIVE MATERIAL S.R.L. (CUI 39899124)
- Cod CPV
- 24000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.100 RON
- Valoare atribuită
- 6.100 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.