Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale necesare gestionarii infectiilor cu Coronavirus, conform ofertei nr. 8.762/30.03.2020 (Gel dezinfectant 450 ml. avizat de Ministerul Sanatatii si Dispenser - 260 buc).

Număr anunț
DA25403944
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.534 RON
Valoare atribuită
26.534 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.534 RON

din 26.534 RON estimat