Atribuită
Cumpărare directă
PLIC B4 CU BURDUF Buc 50 PLIC C5 SILICONIC Buc 50 PLIC ANTISOC NR.18 270x360mm Buc 50 ETICHETE AUTOADEZIVE A4 100/top Top 4 HARTIE COPIATOR A4 BRILLIANT Top 20 AGRAFE BIROU 33mm Cut 4 CAPSE 24/6 KANGARO Cut 4 DOSAR PLASTIC CU SINA Buc 50 DOSAR PLIC COLOR Buc 100 DOSAR INCOPCIAT 1/1 ELBA Buc 50 FLUID CORECTOR STANGER SET set 2 DECAPSATOR KANGARO Buc 2 PIX CU MECANISM DACO LINU Buc 10
- Număr anunț
- DA25393944
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 851,74 RON
- Valoare atribuită
- 851,74 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.