Atribuită
Cumpărare directă
Gel dezinfectant de maini Ydal MEC Aviz al Comisiei Nationale pentru Produce Biocide numarul 4191Bio/01/12.24 Timp de actiune: 60 secunde (nediluat) Substanta activa: Quaternary ammonium compounds, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chlorides, concentratie 0,2% Utilizare: se aplica 1,5 - 2 ml de produs pe pielea curata si se freaca mainile pana la evaporare, timp de 60 de secunde. Mainile nu trebuiesc clatite cu apa. se pot dezinfecta suprafete, prin pulverizarea produsului pe suprafata care a fost curatata anterior si se lasa produsul sa actioneze intre 1 minut si 15 minute. Ambalare: recipient din polietilena de 5 litri
- Număr anunț
- DA25388090
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- ARMARLUX INDUSTRIES SRL (CUI 37706642)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.370 RON
- Valoare atribuită
- 8.370 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.