Atribuită
Cumpărare directă
: DULAPI USC.NERIND. 48x250x4000 MM - 1buc / 61,00 lei ; Dulapii uscati nerindeluiti sunt o cherestea utilizabila in lucrarile de constructii generale. Acestia sunt obtinuti in urma prelucrarii bustenilor prin taiere la fierestraie circulare cu multilama si au patru suprafete plane. Dimensiunile acestora sunt 48 mm inaltime, 250 mm latime, 4000 mm lungime.
- Număr anunț
- DA25392810
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 03419000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.562 RON
- Valoare atribuită
- 2.562 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.