Atribuită Cumpărare directă

Registre diverse, plan ingrijire, scrisori medicale, lista cu proceduri, fisa camera garda, fise diverse

Număr anunț
DA25399343
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI 12472503)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.754 RON
Valoare atribuită
1.754 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.754 RON

din 1.754 RON estimat