Atribuită Cumpărare directă

Treapta comprimare atlas copco 3.7KW 8B, cod 2902022210 - 1 buc = 28,500.00 lei termen estimat de livrare 4-5 saptamani lucratoare de la data primirii comenzii ferme.

Număr anunț
DA25405233
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
ATLAS COPCO ROMANIA SRL (CUI 17479588)
Cod CPV
42120000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.500 RON
Valoare atribuită
28.500 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.500 RON

din 28.500 RON estimat