Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale de constructii conform ofertei transmise la sediul UTCB. Grinda uscata nerindeluita, 80 x 80 x 4000 mm Buc 8; Glaf PVC 297 x 25 cm, wenge Buc 1 ; Consola punte neagra 300 x 200 x 30 mm Buc 6; Surub cap inecat 3,0 x 30 mm Buc 1000 ; Surub pentru pal cap inecat zincat galben 4 x 60 mm 100 buc/punga Pg 10 ; Diblu universal 10 x 200 mm Buc 20; Diblu rapid T 6 x 60 mm 50 buc/punga Pg 1; Parchet stejar deschis 12mm, AC5, 1,48mp/pachet Mp 23.68 ; Plinta cu canal dublu, PVC, stejar deschis, 2.5 m Buc 9; Placi XPS Izostyr 6 mm (5mp/pachet) MP 25; COLT INTERIOR LM55 2 BUCATI/ PUNGA STEJAR DESCH Pg 3; COLT EXTERIOR LM55 2 BUCATI/PUNGA STEJAR DESCH Pg 3 ; Banda adeziva uz general 50 mm Buc 2; Profil de trecere cu diferenta de nivel, PR4, silver, 93 cm " Buc 1; Vopsea superlavabila Aplalux, 15 L + amorsa gata de aplicare 4 L Buc 1 ; Amorsa perete Apla InPrime, interior, 3 L Buc 2 ; Ipsos imbinare Rigips Super 5KG Buc 2 ; Email lucios Danke pentru exterior, uscare rapida, alb, 4 l Buc 2; Diluant pentru vopsea / lac alchidic, D 509, 0,9 L Buc 3; Pensula 60 mm" Buc 2; Trafalet Hardstar, 2 x 10 cm, 15 cm Buc 1; Trafalet Hardstar, poliacril, 13 mm, L 25 cm Buc 1 ; Gratar 26 x 28 cm Buc 1; Rola Panza Abraziva Klingspor 100 X 1000 mm, GR 120 Buc 5 ; Profil de colt, aluminiu, plasa fibra de sticla, 70 x 70 x 2500 mm Buc 6; Usa Simply Classik A 2000x800x34, alba, reversibila Buc 1

Număr anunț
DA25388260
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.769,54 RON
Valoare atribuită
2.769,54 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.769,54 RON

din 2.769,54 RON estimat