Atribuită Cumpărare directă

Trandafiri plantati in ghiveci de 3 litri si fortati in sera pentru a inflori mai devreme. Culori: rosu - 800 buc., galben - 800buc.

Număr anunț
DA25394025
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
HORTIFRUCT SRL (CUI 23111792)
Cod CPV
03121100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.992 RON
Valoare atribuită
26.992 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.992 RON

din 26.992 RON estimat