Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MORARIT BUNIC.ULEI FL.SOAREL.5L MOARA AUR PESMET 500G PAMBAC PENNE 400G PANZANI SPAGHETTI 500G TITAN FAINA 000 1KG TITAN.MALAI.EXTRA. 1KG RAURENI DULC.VISINE 350G FINETI CREMA ALUNE 1KG CREMOL.TOPPING FR.PADURE1 VINCON OTET DIN VIN ALB 9 JACOBS KRONUNG C.MA500G LA MINUT KETCHUP DULCE 1K CART.PREPR.CG.9X9 2500G DERONI FAS.BOB ALES1KG DERONI VITAL OREZ PREF.1K
- Număr anunț
- DA25382892
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212,55 RON
- Valoare atribuită
- 212,55 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.