Atribuită
Cumpărare directă
MASCA CU 3 PLIURI DE UNICA FOLOSINTA , cu elastic Material netesut 40GR/MP Lamela Prindere cu elas... mai departe Livrarea se face la centru CRRN PLataresti, Com. Plataresti, jud Calarasi, pers de contact Vasile Gheorghe tel 0728819270, Vasile Georgeta tel 0728728491
- Număr anunț
- DA25380964
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
- Furnizor / câștigător
- ANTONIA CONF SRL (CUI 37840015)
- Cod CPV
- 33772000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.