Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA !!! COMBINEZON DE UNICA FOLOSINTA IMPERMEABIL 60gr/mp INCHIDERE FRONTALA CU SCAI (arici) ELASTIC LA TERMINATIE MANECI, TERMINATIE PICIOARE SI GLUGA ELASTIC DE AJUSTARE IN TALIE COMPOZITIE: 100% POLIPROPILENTA (PP

Număr anunț
DA25357447
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
ANTONIA CONF SRL (CUI 37840015)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625 RON
Valoare atribuită
1.625 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625 RON

din 1.625 RON estimat