Atribuită
Cumpărare directă
Placa electronica unitate centrală pentru controlul accesului în reţea (actualizata 2020) prin cititor cartelă magnetică/proximitate, max. 6000 utilizatori, stiva de max. 2500 evenimente. Programare prin software PC, sistem operare WINDOWS 98SE sau WINDOWS 2000/XP/ 2003, posibilitate de configurare 20 orare, 100 zone de acces, antipassback, monitorizare 32 de uşi pe magistrală RS-485, prin module de interfaţă CARDAX N32R. Sistemul include pe placa de baza un modul echivalent cu CARDAX N32R. Software control acces si pontaj primar inclus.
- Număr anunț
- DA25346768
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE NEAMT (CUI 2613087)
- Furnizor / câștigător
- IT & SECURITY SUPPLIERS SRL (CUI 36672304)
- Cod CPV
- 35121300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 594,62 RON
- Valoare atribuită
- 594,62 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.