Atribuită Cumpărare directă

CARTELA ACCES PONTAJ 30 bucX12 lei=360 LEI ; ROLA ETICHETE TERMICE 10 BUCx 72 LEI = 720 LEI. TOTAL= 1.080 LEI

Număr anunț
DA25363243
Autoritate contractantă
Judetul Neamt (CUI 2612839)
Furnizor / câștigător
MAXX COMPUTERS SRL (CUI 14324031)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat