Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare: Boniere de transfer/restituire autocopiative în 3 exemplare = 10 carnete; boniere de consum autocopiative în 3 exemplare = 60 carnete; jurnale de punte A4 = 20 carnete; jurnale de masina A4 = 20 carnete. În cazul în care Furnizorul nu reușește să-și îndeplinească obligațiile asumate prin comandă, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din obligația nerealizată din valoarea comenzii, pentru fiecare zi de întârziere, până la îndeplinirea efectivă a obligațiilor. Penalitățile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligațiile conform termenului de prestare convenit. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat. În cazul în care Achizitorul nu își onorează obligațiile de plată în termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din plata neefectuată, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA25350730
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.218,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.218,70 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.