Atribuită Cumpărare directă

MOBILIER BAIE=1BUC BATERIE LAVOAR=1BUC RACORD LAVOAR=1BUC VOPSEA LAVABILA=2BUC PLACA GIPS CARTON=7BUC UD 3M=4BUC CD 3M=7BUC UD 3M=6BUC FUGGENFULLER=1BUC CALORIFER ELECTRIC=1BUC CISME=3BUC

Număr anunț
DA25370247
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
ECONOMIC S.R.L. (CUI 2696163)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930,25 RON
Valoare atribuită
930,25 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930,25 RON

din 930,25 RON estimat