Atribuită Cumpărare directă

Ultrasound gel pt eco, hipoalergenic, nu irita pielea, nu afecteaza sondele, nu contine sare, inodor, transparent, Ph 5,8

Număr anunț
DA25350897
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.034 RON
Valoare atribuită
1.034 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.034 RON

din 1.034 RON estimat