Atribuită Cumpărare directă

Acumulatori R6 (AA), reincarcabili - 8 buc; Baterii R3 (AAA) - 20 buc, Baterii R6 (AA) - 20 buc

Număr anunț
DA25377343
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
31411000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,36 RON
Valoare atribuită
191,36 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,36 RON

din 191,36 RON estimat