Atribuită Cumpărare directă

10405551 300 BUC BOLTARI FUNDATIE BF1 50/25/19,5 CM ELIS 10400604 120 M PROFIL LBC 40X40X3 10400646 12 M PROFIL LBC 80X80X4 10401500 63 BUC PANOU GARD BORD.ZN ECO 1500x2500MM 11137445 4 CUT SUR CAP T 35MM FIXAT GARD M8X80ZA 2188G 10400592 36 M PROFIL LBC 40X20X2 10400016 40 SAC CIMENT STRUCTO PLUS 40 KG 10400673 1 BUC PLASA SUDATA 4X100X100X2000X6000 10402819 15 SAC LIANT TENCO 40KG 11123207 1 BUC DANKE EM EXT NEGRU10L 11117239 10 BUC DISC TAIERE DR.EXP.IN.AS46T125x22,23x1,6 11117283 3 BUC BURG.METAL HSS-CO, 8,0X75X117 MM 11118271 2 BUC ZAVOR USI PRIND LACAT L125MM ZA 11103808 1 BUC GARN.MAN.CU ROZETA RPL VIENNETTA P/FFOGR 11118215 1 BUC BROASCA 20X85 USA METAL. 11119321 2 BUC GRUND ROSU OXID 3,5L 11120700 6 BUC DANKE! DILUANT PET 0.9L 11104777 5 BUC PENSULA 50 MM 11149107 2 BUC TRAF MOLTOPREN 2x10cm/D=35mm 11130055 1 PUN PIULITE CU AUTOBLOCARE DIN 985-6 M8 200 11160535 3 SET BALAMA SUDURA CALIBRATA D26MM L100MM 2B 30101794 1 BUC PREST.SERV.DESCARCARE PALE

Număr anunț
DA25359037
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.844,57 RON
Valoare atribuită
8.844,57 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.844,57 RON

din 8.844,57 RON estimat