Atribuită
Cumpărare directă
Caramida refractara Helios R65SA, silico-aluminoasa, 125 grade C 230 x 114 x 64 mm , 322buc/palet Buc 966 2 10400362 Cornier otel, 50 x 50 x 5 mm kg 115 3 10400648 Profil UNP 100 tip U, otel carbon, 100 mm kg 70 4 10400474 Otel lat, 50 x 5 mm kg 38 5 LIPSA LIPSA Buc 6 10703434 Mortar refractar Fondulit, intarire rapida, pentru medii corozive si acide, 25 kg Buc 20 7 11126057 Bison 100° Cement - Mastic refractar 530 g Buc 5 8 LIPSA LIPSA Buc 9 10603710 Vata bazaltica usoara Rockwool Multirock-C Slimpack 100 x 600 x 1200 mm PACHETE 7 10 LIPSA LIPSA Buc 11 11130664 Balama sudabila 120 x 16 mm Buc 3 12 10400014 Liant aditivat Multibat, tencuiala si zidarie, 40 kg kg 33
- Număr anunț
- DA25391726
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.672,07 RON
- Valoare atribuită
- 7.672,07 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.