Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE: 700G CHEF GOURMET 7 SEMINTE;250G PRESIDENT BATON UNT; 1L ZUZU LAPTE CONSUM 1.5%; 2KG ELDA IAURT GRAS; 1L LA DORNA SMANTANA 32%; 900MC SMANTANA 32%; 515G SOLOM. CAS. AFUMAT. BRADET; 600G COVALACT CASDCAVAL; MC SUNCA PRESATA; ANGST SALAM DE SIBIU; COZI DE VITA; PULPE PUI DEZ. F PIELE ATM GASTRO; FLEICA DEG. INTERIM; MERE IDARED; KIWI; GRAPEFRUIT; LAMAI TURCIA; BANANE; MERE GRANNY; PORTOCALE SPANIA; ANANAS COSTA RICA; CASTRAVETI FABIO; ARDEI CALIFORNIA; ROSII PICCADILY; 565G SUN FOOD COPOT; 680G MAZARE VERDE GRADINA; 340G FL MASLINE VERZI; 1L MONINI ULEI MASLINE; 1L ARGUS ULEI F.S; 1KG BARILLA SPAGHETI; 1KG NUTELLA CREMA CACAO; 2KG DELIKAT LEG; 1KG FULGI DE PORUMB; 1KG HEINZ KETCHUP ORIGINAL; 135G NUTLINE ARAHIDE; 250G COVRIGI CU MAC; 80G CIO POPCORN; 2.50L CVOCA COLA; 10L ZIZIN APA PLATA; 1.50L BORSEC APA CARB.
- Număr anunț
- DA25349908
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15881000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.327,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.327,40 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.