Atribuită Cumpărare directă

montare tamplarie antifoc

Număr anunț
DA25374101
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD (CUI 3963854)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.535,43 RON
Valoare atribuită
7.535,43 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
28.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.535,43 RON

din 7.535,43 RON estimat