Atribuită Cumpărare directă

Comercializam pastile sare pentru dedurizarea apei. Este ambalata la sac de 25kg. Pretul este de 35.35lei/sac

Număr anunț
DA25399128
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
MAJESTIC COMEXIM SRL (CUI 1650664)
Cod CPV
14400000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,45 RON
Valoare atribuită
247,45 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,45 RON

din 247,45 RON estimat