Atribuită
Cumpărare directă
Cablu electric CYY-F 3x2,5mmp-100ml Doza derivatie aplicata, IP44, 80x80x40mm-5buc Siguranță automată bipolară 25A-4buc Ștecher Șuko-4buc Priza PT dublă Șuko-2buc Bandă zimțată, incoloră, 3,5x360mm-100 buc Copex metallic, Φ18mmx50m rola-100 ml Bandă izolatoare-4 buc Proiector pentru exterior cu prindere reglabilă(minim 50-100 W)-2 buc
- Număr anunț
- DA25386866
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690,34 RON
- Valoare atribuită
- 690,34 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.