Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Frumosu doreste sa achizitioneze servicii intocmire Documentatie cadastrala pentru Consiliul Local in vederea aprobarii si emiterii hotararii pentru terenurile cu constructii din domeniul public si privat în zona cu regim de carte funciara veche, pentru parcelele: parte parcelă funciară 1508/11, CF 495, S=513 mp, parte parcelă funciară 461/1, CF 32323, S=676 mp și parte parcelă funciară 841/1, CF Vol II, S=725 mp.
- Număr anunț
- DA25388313
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumosu (CUI 4441409)
- Furnizor / câștigător
- MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.