Atribuită
Cumpărare directă
Carburant auto pe bază de carduri . 35.406,00 lei, fără TVA (din care. 3600 liri motorină în valoare de 14.400,00 lei, fără TVA și 5400 litrii benzină în valoare de 21.006,00 lei fătă TVA . Se vor prezenta documentele solicitate în caietul de sarcini. Se solicită certificatul constatator emis de ONRC, valabil.
- Număr anunț
- DA25395113
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.406 RON
- Valoare atribuită
- 35.406 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.