Atribuită
Cumpărare directă
MODEL GRINDER 1800 T TIP CONSTRUCTIV SUBMERSIBILA MATERIAL FONTA TEMP. MAXIMA DE LUCRU FLUID [°C] 55 TEMP. MINIMA DE LUCRU FLUID [°C] 0 INALTIME DE POMPARE MAXIMA [m] 27.2 DEBIT MAXIM [M3H] 10.8 PRESIUNE MAXIMA DE LUCRU [BAR] - RACORD ASPIRATIE [TOLI] - RACORD REFULARE [TOLI] 2 TOLI ALIMENTARE ELECTRICA [V/Hz] 3X400/50 V/HZ PUTERE NOMINALA [KW] 1.5 KW CURENT NOMINAL MAXIM [A] 3.8 A TURATIE MAXIMA [RPM] 2800 GRAD DE PROTECTIE IP 68 INALTIME [MM] 549 MM LATIME [MM] 219 ADANCIME [MM] - MASA [KG] 43.8
- Număr anunț
- DA25369040
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- ANG IMPEX SRL (CUI 2981518)
- Cod CPV
- 43134100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.747,87 RON
- Valoare atribuită
- 5.747,87 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.