Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT SUPRAFETE 5L/FL Lot/Serie:" FLC 20.00 220.00 4,400.00 836.00 "POKA MANUSI NITRIL L BLACK Lot/Serie:" Cut 100.00 27.00 2,700.00 513.00 "POKA MANUSI NITRIL M BLUE Lot/Serie:" Cut 80.00 27.00 2,160.00 410.40 "POKA MANUSI NITRIL S GREEN Lot/Serie:" Cut 80.00 27.00 2,160.00 410.40 "POKA BAVETE ROLA 53X60 CM 80 BUC/ROLA GALBENE Lot/Serie:" rol 24.00 24.79 594.96 113.04 SERINGA 5 ML, FARA AC, BRAUN 20 CUTII UBISTEZIN FORTE 15 CUTII UBISTEZIN 15 CUTII LIDOCAINA 10 BUC
- Număr anunț
- DA25381006
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.457,76 RON
- Valoare atribuită
- 36.457,76 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.