Atribuită Cumpărare directă

Servicii de internet pentru 11 AP-Wi-fi4EU Minim 30 Mbps pentru 1 Acces point. Serviciul va fi furnizat pentru 11 Acces point-uri

Număr anunț
DA25371481
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Furnizor / câștigător
CRILIS COM SRL (CUI 7755880)
Cod CPV
72411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.600 RON
Valoare atribuită
39.600 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.600 RON

din 39.600 RON estimat