Atribuită Cumpărare directă

HP 45 bk - 1 buc, HP 78C - 1 buc

Număr anunț
DA25360111
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI-JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4222174)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI 26302266)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,88 RON
Valoare atribuită
505,88 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,88 RON

din 505,88 RON estimat