Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul cuprinde: 1. comprese sterile - 200 buc; 2. fasa 10/10 - 1300 buc; 3. fasa 10/20- 120 buc; 4. tifon medical - 2500m; 5. leucoplast matase5/5 - 500 role; 6. leucoplast matase 5/2,5 - 300 role; 7. plasturi cu rivanol - 18.000 buc; 8. pansament fixator branula - 700 buc; 9. vata hidrofila medicinala 200 g - 440 pachete. Pretul este conform ofertei. Achizitia se va finaliza prin incheierea unui contract cu valabilitate 31.12.2020. Produsele vor fi livrate conform comenzii, in intervalul orar 8:00 - 15:00.
- Număr anunț
- DA25373214
- Autoritate contractantă
- Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.956 RON
- Valoare atribuită
- 8.956 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.