Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinsecție pentru o suprafață totală de 7.725 mp, pentru sediile Achizitorului. Se vor efectua 2 (două) dezinsecții / an, fiecare cu câte două treceri. 7.725 mp x 2,5 (coeficient conform Ordin M.A.I.A. nr. 76/1981) x 2 treceri x 2 dezinsectii = 77.250 mp. Specificatiile tehnice minimale si clauzele contractuale se regasesc anexate prezentei. Prin acceptarea ofertei de catre ofertant se subintelege acceptarea conditiilor continute in documentele anexate, respectiv caietul de sarcini si contract.
- Număr anunț
- DA25381087
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.042,50 RON
- Valoare atribuită
- 10.042,50 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.