Atribuită Cumpărare directă

ULEI 10W40, ULEI AMESTEC STIHL

Număr anunț
DA25386099
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI 14962412)
Cod CPV
24951100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,75 RON
Valoare atribuită
160,75 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,75 RON

din 160,75 RON estimat