Atribuită
Cumpărare directă
teava PHD 20 = 1.64/ml; teu PHD 25x1/2fi x25 = 9.16; robinet TR 1/2 nr.1=21.34 ; niplu BZ 1/2=3.78: mufa PHD 20x1/2 FI=3.19 ; teu egal PHD 20=7.05 ; cot PHD 20x1/2 fi= 4.03 ; robinet gradina 1/2= 33.36 ; chiuveta inox=78.15 ; robinet chiuveta=29.41 ; racord alimentare 1/2x50cm= 12.44 ; cot PHD 20 egal= 4.87 ; bratari 1/2=1.6 ; console chiuveta =9.16 ; racord scurgere 11/4-32= 8.82 ; teava PVC 32x1m= 3.19
- Număr anunț
- DA25380606
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- IMPEX LUMIMARCOM SRL (CUI 13638940)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,19 RON
- Valoare atribuită
- 231,19 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.