Atribuită Cumpărare directă

: TAMPLARIE PVC. CU STICLA TERMOPAN 17 BUC , CULOARE ALB 1200*2540= 15 BUC 950*2540= 2 BUC

Număr anunț
DA25399745
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
STAR STYLE SRL (CUI 16805406)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.184,87 RON
Valoare atribuită
22.184,87 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.184,87 RON

din 22.184,87 RON estimat