Atribuită Cumpărare directă

Combinezoane protectie, material impermeabil,Combinezoane protectie, material impermeabil COMANDA PE SEAP ESTE FERMA,TERMEN DE LIVRARE 5 ZILE LUCRATOARE,PRODUSUL SA FIE INSOTIT DE CERTIFICATE DE CALITATE SI CONFORMITATE,PE FACTURA CONTUL DE TREZORERIE

Număr anunț
DA25396936
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
18100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat