Atribuită Cumpărare directă

Coroana rotunda cu diametru 80-100 cm lucrata cu 40 cupe orhidee, 4 fire de genista/mathiol, 10 fire de trandafiri, 5 fire de eringium, 10 hypericum, 5 fire de santini, 10 craspedia, aspidistrea, tuia si frunze deosebite. Termen livrare - sambata 15.02.2020, dimineata.

Număr anunț
DA25047784
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
FLOWER BASKET SRL (CUI 34682794)
Cod CPV
03121200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat