Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: JUDETUL BOTOSANI 2) Tip asigurare – CASCO 3) Date despre asigurare/acoperiri – Asigurarea casco pentru doua autoturisme Dacia Duster, numare de identificare VF1HJD40263817610, VF1HJD40964087320 numare de inmatriculare BT03CJB, BT04CJB. Coditii impuse in solicitare de oferta transmisa mail din data de 8.01.2020. 4) Valabilitate: 12 luni, incepand cu 17.01.2020.
- Număr anunț
- DA24837445
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.936 RON
- Valoare atribuită
- 2.936 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.