Atribuită Cumpărare directă

Pachet contine: Toner Pantum TL-410X - 8buc Drum PANTUM NT-410X-B - 1buc

Număr anunț
DA25446830
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.189 RON
Valoare atribuită
2.189 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.189 RON

din 2.189 RON estimat