Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica alba 2 str 10buc*0,60lei Hartie igienica zewa 3 str 48buc*1,50lei Dezinfectant Sanytol 600 ml 6buc*13,00lei Dezinfectant universal Igienol 4 L 1buc*49,00 lei Solutie curatat Triumf 500 ml cu pompita 4buc* 11,20lei Saci gunoi 35 L 30 buc/rola Fino 15buc*4,00lei Solutie 5L gresie Avias 3buc*28,00lei Lavete universale Dada 3 buc/set 3set*2,50lei Servetele umede igienol 2buc*8,00lei Hygienium gel antibacterian 85 ml 2buc* 7,50lei Masca protectie 9buc* 6,00lei Spray dezinfectant Dettol 2buc* 30,00 lei
- Număr anunț
- DA25411887
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CORBU (CUI 25299065)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546,30 RON
- Valoare atribuită
- 546,30 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.