Atribuită Cumpărare directă

1 Hygienium dezinfectant 1L 2 Sapun Sanitol 3 Alcool sanitar 0.5L 4 Igienol (solutie pardoseala)1L 5 Gel dezinfectant 250ml 6 Clor Ace 1L 7 Alcool sanitar 0.5L 8 Hygienium dezinfectant 1L 9 Gel dezinfectant 250ml 10 Domestos 750ml

Număr anunț
DA25412219
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.534,45 RON
Valoare atribuită
2.534,45 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.534,45 RON

din 2.534,45 RON estimat