Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale din latex ( 20 cutii/ 100 buc ) la magazia RAADPFL Craiova, str Brestei, nr 129 A, conform referat 10446/25.03.2020. Persoana de contact: Cosmin Pirvulescu, tel 0753093883.

Număr anunț
DA25409186
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
01.04.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat