Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
ACHIZITIE BULDOEXCAVATOR IN CADRUL PROIECTULUI ”ACHIZITIE UTILAJ SPECIALIZAT”
- Număr anunț
- SCN1034788
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395.506,65 RON
- Valoare atribuită
- 395.280 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2019 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1017531
- Termen limită
- 28.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036609
Documente
Documentația de atribuire
- 5-MODELE FORMULARE.odt.p7s
- 6- model clauze contractuale.odt.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036609.pdf
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
395.280 RON
din 395.506,65 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 226,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.