Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,9% sub estimat
Acord cadru furnizare cartofi calitatea I-a până la data de 31.08.2019
- Număr anunț
- SCN1034855
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- SUPER EXTRA PAN S.R.L. (CUI 10125699)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.100,80 RON
- Valoare atribuită
- 40.943,67 RON 31,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2019 08:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1012145
- Termen limită
- 22.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036735
Documente
Documentația de atribuire
- 02_formulare.doc.p7s
- 03_clauze contractuale_.doc.p7s
- 04_caiet de sarcini_cartofi calitatea I-a.doc.p7s
- FisaDate_DF1036735.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SUPER EXTRA PAN S.R.L. CUI RO 10125699
Oferta 2
Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Valoare atribuită
40.943,67 RON
din 60.100,80 RON estimat
31,9%
Adjudecat la 68,1% din estimat · economie 19.157,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.