Atribuită
Cumpărare directă
CARACTERISTICI GENERALE Tip produs Boiler electric Destinat pentru Incalzire electrica Utilizare Rezidential Tip boiler Cu acumulare Capacitate 80 l Sursa de energie Electricitate Tip montare Verticala Suprafata de montare Perete Numar serpentine Fara serpentine Tip panou de comanda Mecanic Eficienta energetica Clasa C Material protectie rezervor Email Titan Functii ECO EVO T-MAX Culoare Alb SPECIFICATII TEHNICE Putere 1800 W Tensiune alimentare 230 V Timp de incalzire 15 - 65 °C 131 min Presiune maxima de lucru 8 bar Temperatura maxima 75 C Clasa de protectie IPX3 DIMENSIUNI Adancime 48 cm Inaltime 77.3 cm Latime 45 cm Greutate 20.5 Kg
- Număr anunț
- DA25408222
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- ADA ELECTRIC SRL (CUI 15449068)
- Cod CPV
- 42161000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410,90 RON
- Valoare atribuită
- 410,90 RON
- Data publicării
- 01.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.